XIX Zlot Januszów i Grażyn z Joe Monster – Ostrzyce 2019

W minione wakacje odbył się w Ostrzycach, w jednym z naszych ośrodków (U Stolema) zlot Joe Monster. Nasza redakcja stwierdziła, że warto o tym wydarzeniu wspomnieć. Bardzo dużo osób kojarzy portal Joe Monster, jednak dla tych osób, które go nie znają, postaramy się pokrótce wyjaśnić, jaka jest jego rola.

Jak możemy przeczytać na Wikipedii, Joe Monster jest to polska satyryczna strona internetowa, stworzona w grudniu 2000 przez Mariusza Składanowskiego. Każdego miesiąca portal ten odwiedzany jest ponad 20 milionów razy, przez ludzi z praktycznie całego świata.

Poprzedni zlot Joe Monster odbył się w Ostrzycach 10 lat temu i teraz po 10 latach powrócili do naszej pięknej miejscowości. Czemu podjęli taką decyzję? Może wyjaśni wam to przytoczona wypowiedź:
„To miejsce, wciąż istnieje, podobnie jak my piękniejąc z każdym rokiem, rosnąc w siłę i obrastając w same pozytywne cechy. „

Są to niezwykle pozytywne osoby z dystansem do siebie, co zobaczyć można na poniższym filmie, a fakt, że wybrali właśnie naszą miejscowość, powinien cieszyć, bo dostrzegli nas na całej mapie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *