Subskrypcja

Subskrybuj

Śledź co się u nas dzieje.

Wszystko co musisz zrobić to kliknąć w dzwoneczek znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu, następnie zobaczą państwo prośbę o udzielenie zgody na pokazywanie powiadomień.

Po udzieleniu zgody konfiguracja dobiega końca. Gdy tylko do strony ostrzyce.info zostanie dodane nowe wydarzenie otrzymasz powiadomienie na urządzenie.

Dlaczego warto nas subskrybować?

Warto być na bieżąco z tym co dzieje się w naszej miejscowości tak aby idealnie zaplanować urlop lub będąc na nim nie przegapić wydarzeń nie tylko z samych Ostrzyc ale także okolic. Dzięki tej funkcjonalności masz pewność że wszystkie ważne informacje otrzymasz bezpośrednio na swój telefon bądź też komputer stacjonarny.

Dla mieszkańców:
Na stronie zamieszczane są również informacje skierowane bezpośrednio do mieszkańców z gminy. Dzięki subskrypcji naszego portalu już nigdy nie przegapisz żadnej ważnej informacji.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, jeżeli chcesz możesz ustawić sobie subksrypcję w przeglądarce komputera stacjonarnego, będziesz otrzymywać powiadomienia tak samo jak na telefon!

Niestety ale telefony firmy apple nie wspierają tej technologii. 

Przy przechodzeniu z facebook-a na naszą stronę, portal odpalany jest na dedykowanej przeglądarce facebook-a która niestety nie wspiera powiadomień. Rozwiązanie, to otworzenie naszej strony w dowolnej innej przeglądarce.