Kręcimy Dla Piotra

15.08.2020
Lokalizacja
Facebook

Rowerowe Kaszuby wspólnie z przyjaciółmi Piotra Ostoja-Lniskiego organizują wydarzenie charytatywne, mające na celu zbiórkę pieniędzy Rehabilitacja i niedostępne do tej pory finansowo metody leczenia oraz potrzebną windę.
Wydarzenie to będzie miało charakter rajdu rowerowego, który odbędzie się w dniach 15 sierpnia na terenie naszego powiatu.
Planowana trasa to:
35 km trasa maxi
15 km trasa mini
Główną ideą, która przyświeca organizatorom, jest pomoc Piotrowi. Rajd ma charakter otwarty co oznacza, że w każdym momencie na trasie mogą dołączyć do kolarzy inni rowerzyści chcący wesprzeć to przedsięwzięcie. Przed i w trakcie tego wydarzenia organizowana będzie zbiórka środków pieniężnych. Aby pomóc zasłużonemu trenerowi wystarczy wejść na https://pomagam.pl/piotrostoja-lniski i wpłacić dowolną kwotę. Liczy się każdy grosz.
Przebieg tras :
Trasa mini będzie wiodła lasami oraz ścieżkami rowerowymi. Ta trasa będzie przeznaczona dla rodzin i dzieci pod opieką dorosłych. Wspólnie pojedziemy na Tamową gorę podziwiać panoramę Chmielna.
Trasa Maxi prowadzić będzie przez gminę Chmielno, Kartuzy oraz Somonino. Głownie szutrami oraz mało uczęszczanymi asfaltami. Na tej trasie na zabraknie pięknych kaszubskich wzniesień oraz punktów widokowych. Planowana przerwa na Złotej Górze.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *