Wypożyczalnie Sprzętu Wodnego

KAJACZKOWO.pl

Spływy kajakowe to idealny sposób na aktywny wypoczynek, bliski kontakt z przyrodą oraz miło spędzony czas ze znajomymi. Do zalet tej formy spędzania czasu można zaliczyć m. in. zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu, podziwianie malowniczych krajobrazów, czy możliwość dotarcia w miejsca, które w inny sposób są dla nas niedostępne. Spływ kajakowy na odcinku od Ostrzyc do Kiełpina jest świetną propozycją na aktywne spędzenie czasu w malowniczym terenie kaszubskim.

517 630 120

Wypożyczalnia "Stolëm"

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu wodnego znajdującej się na terenie Centrum Rekreacji U Stolëma. Do dyspozycji oddajemy łodzie wędkarskie i rekreacyjne, kajaki poliesterowe, rowerki wodne oraz żaglówki typu Omega.

(58) 684 18 77
605 744 733

Wypożyczalnia "Zośka"

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu wodnego. Posiadamy wiele, różnego rodzaju rowerków wodnych, od standardowych, pięcioosobowych rowerków, poprzez te, wyposażone w zjeżdżalnie, na rowerkach z podestem do opalania kończąc. W ofercie znajdują się również kajaki oraz łodzie.

Kajaki Radunia

Nasza Przystań znajduje się w województwie pomorskim, powiecie kartuskim, gminie Somonino, w miejscowości Ostrzyce. Baza startowa zlokalizowana jest w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, przy ujściu rzeki Raduni z jeziora Ostrzyckiego.
Specjalizujemy się w spływach kajakowym na górnym tarasie rzeki Raduni. To właśnie w tej części organizujemy spływy na 3 trasach:

I Ostrzyce – Kiełpino (odcinek rzeczny)
II Stężyca – Chmielno ( odcinek po jeziorach)
III Chmielno – Ostrzyce (odcinek po jeziorach)

(58) 684 18 35